پهلوگیری کشتی حامل روغن خوراکی در بندر امیرآباد

صادرات و واردات

به نقل از روابط عمومی بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد، علی خدمتگزارگفت: با ورود نخستین کشتی حامل روغن خوراکی، بندر امیرآباد به جمع بنادر دارای قابلیت تخلیه و بارگیری روغن خوراکی در کشور پیوست.

دیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد با بیان اینکه ان کشتی با عبور از دریای سیاه و ولگادن و بارگیری ۴ هزار و ۱۶۵ تن محموله روغن آفتابگردان از بندر آستراخان روسیه در بندر امیرآباد پهلو گرفت، بیان کرد: این محموله پس از تخلیه و نگهداری در مخازنی که توسط بخش خصوصی احداث شده، به بازار هدف ارسال میشود.

خدمتگزار با اشاره به سرمایه گذاری ۸۰ میلیارد ریالی برای ساخت این مخازن، گفت: ظرفیت فعلی این مخازن ۵ هزار تن بوده و در فاز نهایی به ۱۰ هزار تن میرسد که سبب افزایش ورود روغن خوراکی به بندر امیرآباد میشود.

بندر امیرآباد با برخورداری از امکانات و زیرساختهای مناسب برای حمل و نقل انواع کالاها و امتیازات قانونی مناطق ویژه اقتصادی و بهویژه معافیت از مالیات بر ارزش افزوده بستر مناسبی را برای جذب سرمایهگذاری بخش خصوصی مهیا کرده است. / فارس

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی