هیچ محدودیتی برای تامین شکر وجود ندارد

شکر

معاون شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت : ذخایر شکر کشور از موجودی مناسبی برخوردار است و هیچگونه محدودیت و مشکلی در زمینه تامین شکر مورد نیاز کشور وجود ندارد.
به نقل از شرکت بازرگانی دولتی ایران، حسن عباسی معروفان ضمن انتقاد از انتشار شایعاتی در مورد کمبود و نایاب شدن شکر در کشور افزود: موجودی شکر کشور مطلوب است و مشکلی بابت تنظیم بازار و تامین مواد اولیه کارخانه ها و صنف و صنعت وجود ندارد.

معاون بازرگانی داخلی شرکت مزبور تصریح کرد: شرکت های تولیدی صنف و صنعت که ماده اولیه آنها شکر است، می توانند با مراجعه به این شرکت، نسبت به تامین و خرید شکر مورد نیاز بر اساس پروانه ساخت واحد خود اقدام کنند.

وی ضمن یادآوری عرضه شکر به شکل مستمر در بورس کالا، افزود: این شرکت بخشی از موجودی شکر خود را در بورس کالا برای تنظیم بازار عرضه می کند و شرکت های تولیدی صنف و صنعت می توانند نسبت به خرید شکر از بورس کالا نیز اقدام کنند.

عباسی معروفان، شایعات مربوط به کمبود شکر در کشور را بی اساس خواند و تصریح کرد: شکر مورد نیاز صنف و صنعت موجود است و همچنان برای تامین نیاز کشور آمادگی وجود دارد و ملاک فروش و تخصیص شکر به کارخانه ها، ظرفیت تولید آنها بر اساس پروانه ساخت واحدهای تولیدی است.

این مقام مسئول افزود: شرکت بازرگانی دولتی ایران به اندازه کافی نسبت به تامین ذخایر شکر اقدام کرده است و هیچگونه کمبودی در این زمینه در کشور وجود ندارد.

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2020 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی