برگزاری نمایشگاه آی‌فود دروازه آشنایی با کیفیت و کمیت محصولات ایرانی است

آی فود

رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان رضوی گفت: برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی در حوزه صنایع غذایی از جمله آی‌فود دروازه آشنایی با کیفیت و کمیت محصولات ایرانی است.
مجتبی مزروعی در خصوص اولویت‌های سازمان جهادکشاورزی استان در سال «اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل»، تصریح کرد: اولویت اول توسعه بازرگانی و تنظیم بازار است، موضوع آب، افزایش راندمان آبیاری، ارتقای ضریب بهره‌وری با آبیاری تحت فشار، تجهیز و نوسازی اراضی با ارتقاء بهره‌وری روش‌های کشت، تغییر الگوی کشت، مکانیزاسیون، افزایش ضریب تکنولوژی، توسعه کشت گلخانه‌ای،‌ارتقای ضریب تولید سالم، توجه به صادرات و عرضه مستقیم کالاهای لبنی و پروتئینی مهمترین اولویت‌های این سازمان در سال جاری هستند.
وی گفت: در راستای اجرای این امور در سال جاری حدود ۸۰ میلیارد تومان تسهیلات فراهم کردیم که در بخش‌های دامی، زراعی و باغی با هدف اصلاح سیستم‌های قدیمی علاوه بر افزایش بهره‌وری با افزایش راندمان تخصیص خواهد یافت.
رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان رضوی در خصوص تاثیر برگزاری نمایشگاه‌های صنایع غذایی از جمله آی‌فود در دست‌یابی این سازمان به اولویت‌های خود، خاطرنشان کرد: مسلما با برگزاری این نمایشگاه‌ها امکان ارائه تجهیزات مدرن، ماشین آلات و … فراهم خواهد شد و تولیدکنندگان راغب با تکنیک‌های روز در حوزه صنایع غذایی آشنا خواهند شد، نمایشگاه‌هایی که در سطح بین‌المللی برگزار می‌شود در زمینه آشنایی با کمیت و کیفیت محصولات و ماشین آلات بسیار تاثیرگذار است.
مزروعی برگزاری نمایشگاه آی‌فود را یکی از راهکارهای قابل توجه در این بحث دانست و افزود: علاوه برآن حضور شرکت‌های ذی‌ربط در بازارهای خارجی و حضور فعال در نمایشگاه‌ها نیز در نهایت به توسعه بازارگانی منجر خواهد شد اما شرط کافی نیست.
وی با اشاره به این که یکی از برنامه‌های سازمان در سال اقتصاد مقاومتی توسعه صنایع در سال ۹۵ است، خاطرنشان کرد: در سال جاری مقرر شده صنایعی که با مشکلات مختلف مواجه هستند با برنامه‌ریزی جدی و ارائه تسهیلات به رفع مشکلات آنها بپردازیم.
رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان رضوی بخش‌های مختلف از جمله فعالان حوزه ماشین‌آلات، ساخت ادوات و … را به حضور فعال در نمایشگاه آیفود دعوت کرد و تصریح کرد: قطعا نقش نمایشگاه در این خصوص بسیار با اهمیت است.

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی