مردم نگران افزایش قیمت گوشت و مرغ نباشند

مرغ

معاون شرکت پشتیبانی امور دام گفت:با توجه به فراوانی ذخایر گوشت قرمز و مرغ مردم نگران افزایش قیمت در ماه رمضان نباشند.
عباس والوزی معاون شرکت پشتیبانی امور دام با اشاره به ذخیره سازی مناسب گوشت قرمز و مرغ برای ایام ماه مبارک رمضان اظهار داشت: شرکت پشتیبانی امور دام آمادگی لازم برای تامین نیاز این ماه به هر میزانی دارد.

وی با اشاره به ذخایر گوشت قرمز و مرغ شرکت پشتیبانی گفت: حدود ۸۰ هزار تن مرغ و ۳۰ هزار تن گوشت قرمزدر شرکت پشتیبانی ذخیره شده است، اما اکنون با توجه به تعادل قیمت ها و عرضه مرغ گرم به میزان کافی تقاضا برای مرغ منجمد در بازار وجود ندارد .

والوزی با اشاره به پیش بینی قیمت در ماه رمضان بیان کرد: پیش بینی ها حاکی از آن است که قیمتها تغییر چندانی نخواهند داشت اما اگر اتفاق قابل ملاحظه ای بیفتد به شدت برخورد خواهیم کرد.

معاون شرکت پشتیبانی امور دام تصریح کرد: در حال حاضر قیمت هر کیلو گوشت مرغ گرم برای مصرف کننده ۶ هزار و ۳۰۰ تومان و مرغ منجمد ۴ هزار و ۹۰۰ تومان است اما اگر قرار باشد شرکت پشتیبانی در صورت نیاز اقدام به توزیع مرغ منجمد نماید آن را کیلویی ۴ هزار و ۵۰۰ تومان به مراحل توزیع عرضه خواهد کرد.

گفتنی است که با توجه به فراوانی ذخایر گوشت قرمز و مرغ مردم نگران افزایش قیمت در این ماه نباشند./ باشگاه خبرنگاران جوان؛

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی