صادرات عسل منوط به بسته‌بندی شیک و استاندارد

عسل

عضو انجمن ملی عسل ایران از بازنگری در بسته‌بندی عسل اردبیل خبر داد و صادرات عسل سبلان را منوط به این امر دانست
سید فردین صفوی اظهار داشت: باید با برنامه‌ریزی‌های اساسی در اردبیل در بسته‌بندی عسل که باید بازنگری شود علاوه بر توسعه صادرات محصول عسل اردبیل پویایی خاصی به صنعت زنبورداری بدهیم.

وی با بیان اینکه دفاع از حقوق زنبورداران باید توسط دستگاه‌های اجرایی از جمله جهاد کشاورزی، صنعت و معدن و کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی انجام شود، افزود: نیاز است تا به منظور پویایی صنعت زنبورداری و ایجاد انگیزه در بین زنبورداران استان اقدامات اساسی و حمایت همه‌جانبه‌ای توسط دستگاه‌های ذی‌ربط انجام شود.

رییس اتحادیه زنبورداران استان اردبیل بیان کرد: باید مسئولان استان تمهیدات لازم را برای برگزاری جشنواره برداشت عسل در اردبیل انجام دهند چرا که این امر یک نیاز ضروری در منطقه برای معرفی عسل ناب سبلان و صنعت زنبورداری است که متاسفانه تاکنون تمهیداتی در این راستا انجام نشده است.

همگرایی و همکاری صنعت چاپ و بسته بندی می تواند کمک شایانی به بسته بندی عسل در این بخش از کشور نماید، رخدادی که نیاز به برنامه ریزی مدون و شناخت کافی از محصول،بسته بندی، تحقیقات بازار و بازاریابی مناسب جدید دارد.

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2020 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی