سومین کارگاه بین المللی آسیا اقیانوسیه پروبیوتیک ها برگزار می شود

پژوهشکده علوم و صنایع غذایی

سومین کارگاه بین المللی آسیا اقیانوسیه پروبیوتیک ها با همکاری پژوهشکده علوم و صنایع غذایی و انستیتو متخصصین صنایع غذایی آسیا اقیانوسیه (APIFP) 16 و ۱۷ آذر ماه (۶ و ۷ دسامبر ۲۰۱۶) در مشهد برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده علوم و صنایع غذایی، اولین و دومین کارگاه اشاره شده به میزبانی دانشگاه لینکلن نیوزلند و دانشگاه جینان چین برگزار گردیده است.
در این کارگاه دو تن از متخصصین برجسته حوزه پروبیوتیک ها و غذاهای فراسودمند به نام های دکتر ملک الطاف حسین از دانشگاه لینکلن و مدیر اجرایی انستیتو متخصصین صنایع غذایی آسیا اقیانوسیه (APIFP) و پروفسور کنت یویانگ از اساتید دانشگاه جینان و از اعضای هیات مدیره ی این انستیتو به تدریس خواهند پرداخت.
شایان ذکر است این رویداد علمی بین المللی گامی مهم در تبادل تجربیات و یافته های علمی، هم افزایی علمی و افزایش ارتباط میان پژوهشگران، متخصصان، صنعتگران و بازرگانان در زمینه پروبیوتیک ها در سطح قاره بزرگ آسیا و اقیانوسیه به شمار می رود.

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی