آمادگی توزیع ۲۲ هزار تن مرغ و گوشت در صورت نامتعادل شدن بازار ماه مبارک رمضان

مرغ و ماهی

معاون شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه ۲۲ هزار تن گوشت مرغ و گوشت قرمز برای تنظیم بازار ماه مبارک رمضان ذخیره شده است، گفت: بازار در حال حاضر ثابت و متعادل است، اما در صورتی که بازار نامتعادل شود، توزیع ذخایر آغاز می‌شود.

عباس والوزی در مورد برنامه شرکت پشتیبانی امور دام برای تنظیم بازار مرغ و گوشت در ماه مبارک رمضان گفت: در صورتی که بازار نامتعادل شود و قیمت‌ مرغ و گوشت قرمز افزایش یابد، شرکت با توزیع مرغ و گوشت به بازار وارد می‌شود.

معاون شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه بازار متعادل است، افزود: ما در حاشیه بازار قرار داریم و اگر کمبودی در بازار گوشت مرغ و گوشت قرمز احساس شود، توزیع را آغاز می‌کنیم.

والوزی با بیان اینکه سهمیه هر استان برای توزیع و تنظیم بازار مرغ و گوشت قرمز در ماه مبارک رمضان مشخص شده است، گفت: ۲۰ هزار تن گوشت مرغ و ۲ هزار تن گوشت قرمز برای تنظیم بازار ماه مبارک رمضان در نظر گرفته شده است.

معاون شرکت پشتیبانی امور دام قیمت فروش به عوامل توزیع هر کیلو گرم گوشت قرمز را ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان و مرغ منجمد را ۴ هزار و ۵۰۰ تومان عنوان کرد و گفت: این محصولات با قیمت بیشتری به دست مصرف‌کننده می‌رسد.

براساس این گزارش قیمت هر کیلو گوشت مرغ در بازار به طور میانگین ۷ هزار و ۲۰۰ تومان است که در یک ماه گذشته سیر افزایشی داشته است./ فارس

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2020 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی