لزوم تسهیل فرآیند صدور پروانه های دامداری، مرغداری و صنایع تبدیلی

مرغداری

تبریز – رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: باید با استفاده از ظرفیت ها و تخصص های موجود، فرایند صدور پروانه های دامداری، مرغداری، صنایع تبدیلی و بروز رسانی ارائه خدمات تسهیل شود.

به گزارش خبرنگار مهر، کریم مهری پیش از ظهر سه شنبه در جلسه شورای استانی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان ضمن دعوت اعضای شورا به اجرای دقیق قوانین و انجام وظایف بر مقررات افزود: باید تلاش کنید با استفاده از ظرفیت ها و تخصص های موجود، تسهیل در فرایند صدور پروانه های دامداری، مرغداری، صنایع تبدیلی و بروز رسانی نحوه ارائه خدمات را فراهم کنید.

وی به ارتقاء سطح فنی، علمی و کاربردی اعضای سازمان اشاره و تاکید کرد: ضمن آموزش های علمی و کاربردی به اعضاء بایستی از شرکت های دانش بنیان نیز حمایت کرد و در مورد نظارت دقیق و جدی مدیران بر اموارت واگذاری به سازمان نیز بایستی برنامه ریزی دقیق جهت احصاء تصدیگری ها با تشکیل جلسات مداوم کمیته های مشترک نظام مهندسی و مدیریت های تخصصی در تبیین شرح خدمات امورات واگذار شده اقدام شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همچنین ضمن ارائه طرح ها و الگوهای مناسب توسط متخصصان و کارشناسان نظام مهندسی برای شهرداری، فضای سبز و منابع طبیعی در زمینه های توسعه فضای سبز بر ورود کارشناسان بعنوان ناظر و مجری طرح های فوق تاکید کرد و گفت: حرکت به سمت خصوصی سازی و واگذاری امور به بخش خصوصی و لزوم فاصله گرفتن دولت از تصدی گری ها و مهندسی کردن فرایند تولیدات امری ضروری و راهبردی است و در این راستا بشدت نیازمند حمایت مسئولین محترم هستیم که براساس قوانین موجود از فرصت های ایجاد شده استفاده شود.

لزوم به کارگیری مسئولان فنی واحد‌های دامی برای افزایش کمی و کیفی تولیدات

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی نیز در این جلسه با اشاره به عقد قرارداد همکاری دستگاه های ذیربط در راستای سند تدبیر و توسعه افزود: در این خصوص سازمان می تواند به عنوان سازمان همکار با استفاده از ظرفیت کارشناسان ناظر بر تولید محصولات سالم و اصلاح الگوی کشت در این راستا گام های اساسی بردارد.

شهرام شفیعی در ادامه گفت: اهمیت صنعت غذا بر کسی پوشیده نیست و این صنعت با توجه به رشد جمعیت و نیاز روزافزون جامعه به غذا و تولیدات سالم هر روز بیش از پیش اهمیت می‌یابد و فراهم نمودن شرایط لازم برای ورود فارغ‌التحصیلان رشته صنایع غذایی دانشگاهی نقش مهمی در توسعه و ارتقاء کیفیت صنایع و تولیدات غذائی ایفا می کند.

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی با اشاره به اجرایی شدن ماده ۲۶ دستورالعمل ماده پنج قانون نظام جامع دامپروری خاطر نشان شد: سازمان با به کارگیری مسئولین فنی واحد های دامی می توان نقش مهمی در افزایش کمی و کیفی واحدهای تولیدی ایفا کند.

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2020 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی