قیمت نان‌های صنعتی تغییر نمی‌کند

نان‌ صنعتی

با توجه به اینکه قرار شده به نانوایی‌های آزادپز و صنایع مرتبط با آرد، گندم به قیمت دولتی ارائه شود، رییس اتحادیه نان‌های صنعتی کشور با بیان این‌که تغییری در قیمت گندم نانوایی‌های صنعتی ایجاد نشده است، از تامین نیاز این نانوایی‌ها توسط دولت در پی ممنوعیت واردات خبر داد.

محسن لزومیان با بیان این‌که طبق مصوبه هیات دولت ۲۰ درصد از نانوایی‌های کشور آزادپز شدند، اظهار کرد: قرار بود تا پایان سال گذشته کل نانوایی‌های کشور آزادپز شوند که این اتفاق نیفتاد.

وی با بیان این‌که در حال حاضر نان‌های صنعتی از شمول قیمت‌گذاری مستثنی هستند، ادامه داد: قیمت‌های ما به صورت رقابتی تعیین می‌شود و هر مقداری که مواد اولیه افزایش یا کاهش قیمت داشته باشد بر قیمت تمام شده نان تاثیر می‌گذارد.

رییس اتحادیه نان‌های صنعتی کشور در پاسخ به سوالی درباره‌ کاهش قیمت گندم برای نانوایی‌های آزاد‌پز و صنایع مرتبط گفت: کاهش قیمتی وجود نداشته است، بلکه پس از ممنوع شدن واردات گندم تا حدودی نانوایی‌ها برای تامین آرد خود به مشکل خورده‌اند.

لزومیان با بیان این‌که دولت اعلام کرد که گندم نانوایی‌ها را خودش با نرخ دولتی تامین می‌کند، ادامه داد: بنابراین قرار شد گندمی را که ۸۵۰ تومان می‌خریدیم اکنون با نرخ ۹۰۰ تومان از خود دولت خریداری کنیم.

وی با بیان این‌که تغییری در قیمت نان‌های صنعتی ایجاد نخواهد شد، گفت: شرایط مانند گذشته است و قیمت‌ها بین تولید‌کنندگان نان‌های صنعتی نیز به صورت رقابتی و با توجه به قیمت تمام شده تعیین می‌شود./ ایسنا

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی