عدم پرداخت یارانه ذرت، ‌کشاورزان را با مشکل مواجه کرده است

ذرت‌

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی از پرداخت نشدن یارانه ذرت به کشاورزان انتقاد کرد و گفت که این مساله،‌ مشکلات زیادی برای کشاورزان ایجاد کرده است.
عباس پاپی‌زاده ، درباره این مشکل کشاورزان توضیح داد: برای اولین بار قرار بر این بود که دولت، ذرت را از طریق بورس خریداری کند، درنتیجه خریداری از طریق بورس انجام شد. قیمت ذرت ۹۶۰ تومان در نظرگرفته شده بود اما وقتی کشاورزان ‌ذرت را به بورس عرضه کردند توانستند آن را به قیمت ۶۲۰ تومان بفروشند.

او ادامه داد: طبق قانون، دولت باید مابه التفاوت قیمت بورس و قیمت تعیین شده توسط دولت را پرداخت کند که متاسفانه از برج ۹ تا الان پرداخت نشده یعنی در این پنج ماه، ‌کشاورزان ما در کشت دوم دچار مشکل شده‌اند؛‌ خیلی از آنها وام ۲۲ و ۲۳ درصد گرفته‌اند.

نماینده مردم دزفول در مجلس تاکید کرد: یکی از مشکلات جدی ما در منطقه، ‌بحث عدم پداخت یارانه ۳۴۰ تومانی است که دولت باید پرداخت می‌کرد./ ایسنا

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی