سه فاکتور موفقیت اقتصادی ایران

نعمت زاده

نعمت زاده با بیان اینکه شرایط کشور سخت است و واحدها بدهی بانکی و مالیاتی دارند و در این شرایط سازمان تامین اجتماعی باید حمایت بیشتری از کارگران و بنگاه های تولید داشته باشد، گفت: ما به آینده امیدواریم ولی مشکلاتی هم هست که جز از طریق کار و سرمایه گذاری و مدیریت ممکن نیست
وزیر صنعت معدن و تجارت با تاکید بر اینکه بیکاری می‌تواند تک رقمی شود، گفت: صنایع کوچک امسال دست کم ۲۰۰ هزار شغل ایجاد خواهند کرد.

محمدرضا نعمت زاده در همایش کارگر، امید به آینده و تامین اجتماعی از ایران به عنوان امن ترین و بهترین کشور در منطقه یاد کرد و افزود: سال گذشته بانک ها پولی نداشتند بدهند و مشکلات داخلی و رکود جهانی نرخ رشد بخش صنعت برغم اینکه در سال ۹۳ حدود ۶ درصد مثبت بود، منفی شد و به منفی ۱ درصد رسید و رشد بخش معدن از ۹ درصد در سال ۹۳ به ۳ درصد کاهش به ۶ درصد رسید.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینک می توانیم نرخ بیکاری را یک رقمی کنیم، اظهارداشت: دولت مصمم است تا همانگونه که تورم را کاهش داد بیکاری را نیز به سمت تک رقمی شدن هدایت کند تا خانواده ای نداشته باشیم که فرزند بیکار داشته باشد، ما امروز شرمنده ایم که جوانان و تحصیلکردگان جویای کار هستند.

وی گفت: امسال وظایف و مسئولیت هریک از بخشها ابلاغ شده تا در تعامل با نظام بانکی شرایط مناسبی برای فعال کردن بخشهای تولید فراهم شود، ضمن اینکه برای صنایع کوچک و متوسط برنامه ریزی کردیم که امیدواریم امسال بتوانیم حداقل ۲۰۰ هزار اشتغال ایجاد کنیم.

نعمت زاده افزود: بحث صادرات را جمع بندی کردیم تا برای امسال حداقل ۱۰ میلیارد دلار صادرات غیرنفتی را افزایش دهیم که برای این منظور باید کالاهای رقابتی تولید و با مدیریت صادرات، بهتر در عرصه بین الملل عمل کنیم.

نعمت زاده با بیان اینکه شرایط کشور سخت است و واحدها بدهی بانکی و مالیاتی دارند و در این شرایط سازمان تامین اجتماعی باید حمایت بیشتری از کارگران و بنگاه های تولید داشته باشد، گفت: ما به آینده امیدواریم ولی مشکلاتی هم هست که جز از طریق کار و سرمایه گذاری و مدیریت ممکن نیست.

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin
برچسب :

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی