توزیع میوه‌های ممنوعه خارجی همچنان ادامه دارد

میوه

رئیس اتحادیه میوه و سبزی گفت: توزیع میوه‌های ممنوعه خارجی در بازار همچنان ادامه دارد.

سیدحسین مهاجران در گفتگو با مهر درباره آخرین وضعیت عرضه میوه های ممنوعه خارجی در بازار، اظهارداشت: اینگونه معاملات هنوز انجام می‌شود اما مانند سابق آشکارا و قابل رویت نیست.

وی با بیان اینکه اگر بازرسان مربوطه متوجه اینگونه معاملات شوند، میوه ها را جمع آوری خواهند کرد، افزود: به همین دلیل هم اقدامات مذکور به دور از چشم بازرسان انجام می گیرد تا کسی متوجه نشود.

رئیس اتحادیه میوه و سبزی درباره اینکه کدام میوه‌های ممنوعه خارجی بیشتر در بازار خرید و فروش می‌شود؟ گفت: پرتقال مصری و نارنگی پاکستانی از جمله این میوه ها هستند، ضمن اینکه هم اکنون انگور شیلی و سیب سبز فرانسوی نیز در بازار حضور دارد.

مهاجران، قیمت هرکیلوگرم انگور شیلی را بین ۳۵ تا ۴۵ هزار تومان اعلام و اضافه کرد: قیمت هر کیلوگرم پرتقال از ۷۰۰۰ تا ۸۵۰۰ تومان، نارنگی از ۴۵۰۰ تا ۶۰۰۰ تومان و سیب سبز فرانسوی حدود ۱۰ تا ۱۱ هزارتومان است.

وی با بیان اینکه حجم توزیع این میوه ها نسبت به قبل مقداری کاهش یافته است، افزود: عرضه میوه های ممنوعه در سراسر کشور رویت می‌شود.

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی