برگزاری نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی در شیراز

ماشین آلات کشاورزی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس از برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی و نهادها در شیراز خبر داد.

محمد مهدی قاسمی پیش از ظهر سه شنبه در نشست خبری برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی در شیراز ، گفت: این دوره نمایشگاه از هفتم تا ۱۰ اردیبهشت در محل دائمی نمایشگاه های شیراز برگزار می شود.

وی با اشاره به حضور شرکت های خارجی در این نمایشگاه نیز گفت: برای اولین بار بعد از انقلاب ۸۲ شرکت خارجی از ۶ کشور بزرگ جهان و ۱۵۲ شرکت ایرانی در این دوره از نمایشگاه حضور دارند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس ادامه داد: این شرکت ها از کشورهای آلمان، فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، ترکیه و چین در این نمایشگاه حضور دارند.

قاسمی تاکید کرد: مهمترین نکته این نمایشگاه ارائه آخرین دستاوردهای کشاورزی و ماشین آلات است که در این مجموعه بحث آموزش و انتقال تکنولوژی مد نظر قرار گرفته است.

وی یادآور شد: در این دوره از نمایشگاه هیچگونه بحث فروش مطرح نیست و کشاورزان می توانند برای استفاده از دانش های نوین کشاورزی دنیا به طور مستقیم با نمایندگی ها وارد مذاکره شوند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس ادامه داد: تمامی این کشورهای خارجی با سفیران و تعدادی از معاونین وزیر کشاورزی در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد.

قاسمی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وضعیت شرکت های داخلی نیز گفت: ۱۵۲ شرکت داخلی از استانهای تهران، فارس، اصفهان و… در این نمایشگاه حضور دارند.

وی ادامه داد: زمینه حضور فعالین بخش کشاورزی و بهره برداران در این نمایشگاه فراهم شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس با اشاره به حضور یک هیئت آلمانی نیز گفت: در این نمایشگاه یک هیئت ۵۰ نفره آلمانی و همچنین یک هیئت ۱۵۰ نفره از وزارت کشاورزی کشور در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی