امضای یادداشت تفاهم ایران و کره جنوبی در زمینه شیلات

ماهی گیری

ایران و کره جنوبی یادداشت تفاهمی در بخش شیلات با عنوان”یادداشت تفاهم همکاری در زمینه ماهیگیری و آبزیان” برای توسعه هر چه بیشتر روابط و مناسبات ۲ کشور به امضا رساندند.

در راستای سفر «پارک گئون هی» رئیس‌جمهوری کره‌جنوبی به تهران ۱۹ سند همکاری برای توسعه هر چه بیشتر روابط و مناسبات دو کشور امضا شد که سند به امضا رسیده در بخش کشاورزی مربوط به بخش شیلات است.

این تفاهم نامه توسط محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی ایران و یونگ بیونگ مقام کره‌ای و با حضور روسای جمهور دو کشور، حجت‌الاسلام حسن روحانی و خانم پارک گئون‌هی با عنوان «یادداشت تفاهم همکاری در زمینه ماهیگیری و آبزیان» به امضا رسید.

بنا بر این گزارش به موجب این سند، روابط و همکاری های ایران و کره جنوبی در بخش شیلات، به ویژه در حوزه های تبادل تکنولوژی، مدیریت ذخایر، تحقیقات، سرمایه گذاری و اجرای پروژه های مشترک گسترش می یابد.

شایان ذکر است، یادداشت تفاهم همکاری های ایران و کره جنوبی در زمینه جنگلداری نیز بعد از ظهر امروز به امضا خواهد رسید./ تسنیم

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2020 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی