اخذ مجوز حمل ۴۰ هزار تن گندم از مراکز خرید خوزستان

گندم

اهواز – مدیرکل تعاونی روستایی خوزستان گفت: با هماهنگی های صورت گرفته مجوز حمل  ۴۰۰ هزار تن گندم از مراکز خرید به ویژه مراکز روباز گرفته شده است.

هرمز خواجوی در گفتگو با خبرنگار مهر از برطرف شدن مشکل حمل گندم از مراکز خرید خبر داد و اظهار کرد: با هماهنگی های صورت گرفته مجوز حمل ۴۰۰ هزار تن گندم از مراکز خرید به ویژه مراکز روباز گرفته شده و این مراکز سریعا باید تخلیه شوند تا دچار ضایعات کمتری شوند.

وی همچنین عنوان کرد: با وجود اینکه خسارت های فراوانی که بعد از بارندگی های اخیر در استان به بخش کشاورزی وارد شده، از ابتدای برداشت گندم تاکنون ۲۰۶ هزار تن گندم مازاد بر مصرف از کشاورزان استان خریداری شده است.

مدیرکل تعاونی روستایی خوزستان افزود: پیش بینی می شود بیش از یک میلیون تن گندم خریداری شود.

خواجوی با اشاره به قطب بودن رامشیر در بخش کشاورزی، تقویت زیر ساخت های کشاورزی و احداث یک سیلودر شهرستان را یک ضرورت دانست و گفت: با توجه به اجرای طرح ۵۵۰ هکتاری در رامشیر، ادامه کار در شهرستان به این شیوه نادرست است و نیاز به فضای جدیدی دارد.

وی در پایان اضافه کرد: تعاونی روستایی استان آمادگی دارد با پرداخت تسهیلات به بخش های تعاونی متقاضی جهت احداث یک سیلو درشهرستان همکاری کند.

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی