احتمال تغییر قیمت شیرینی

شیرینی

رییس اتحادیه قنادان گفت: با توجه به افزایش قیمت دستمزدها، حامل های انرژی و دیگر هزینه های جاری، پیشنهاد افزایش قیمت شیرینی را اعلام کردیم که هنوز میزان آن مصوب و نهایی نشده است.

رییس اتحادیه قنادان گفت: با توجه به افزایش قیمت دستمزدها، حامل های انرژی و دیگر هزینه های جاری، پیشنهاد افزایش قیمت شیرینی را اعلام کردیم که هنوز میزان آن مصوب و نهایی نشده است.

علی بهرمند اظهار کرد: در صنف ما افزایش نرخ دستمزدها مانند بقیه صنوف نیست و میزان دستمزدها بیشتر از میزان مصوب افزایش می یابد چون نوع تخصص و فعالیت در این صنف متفاوت است.

وی در بخشی از سخنان خود با اشاره به تعطیلی برخی از واحدهای صنفی نیز توضیح داد: یکی از مهم ترین دلایل این موضوع نبود حریم صنفی است، چون در گذشته واحدهای ما موظف به رعایت حریم صنفی ۵۰۰ متری بودند که این موضوع حدود یکسالی است از بین رفته و واحدهای ما دیگر حریم صنفی ندارند.

بهرمند ادامه داد: با برداشته شدن حریم صنفی طبیعی است برای قنادانی که در کنار یکدیگر فعالیت می‌کنند مشکلاتی ایجاد شود و میزان فروش‌شان کاهش یابد که همین موضوع تعطیلی برخی واحدها را به دنبال داشته است.

رییس اتحادیه قنادان با بیان اینکه حدود ۱۰۷۰واحد پروانه‌دار داریم، گفت:‌ در حال حاضر هر کیلوگرم شیرینی تر در قنادی های درجه یک ۱۵ هزار تومان، شیرینی دانمارکی۱۲ هزار تومان، شیرینی زبان و پاپیون ۱۲هزار و ۵۰۰ تومان، شیرینی برنجی۱۲هزار و ۵۰۰ تومان و کیک یزدی ۹۰۰۰ تومان است.

وی افزود: این قیمت ها برای سال گذشته بوده و طبیعی است بعد از اعمال نرخ جدید این قیمت ها افزایش می‌یابد. / ایسنا

 

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی