پیشنهاد تولید برق از مزارع کشاورزی ایران/همکاری ایران و قبرس در بخش‌کشاورزی

کشاورزی

وزیر کشاورزی، توسعه روستایی و محیط زیست قبرس با بیان اینکه در بخش کشاورزی باید به بحث محیط زیست نیز توجه شود گفت: تولید برق از انرژی‌های تجیدی پذیر را باید مورد توجه قرار داد به طوری که از مزارع کشاورزی ایران نیز می‌توان برق تولید کرد.

نیکوس  ظهار کرد: به دنبال همکاری‌ها و مبادله اطلاعات خود با ایران در بخش مختلف کشاورزی از جمله دامپروری هستیم.

وی افزود: در آینده نزدیک یادداشت تفاهمی با ایران در زمینه مبادله دانش دامداری و تقویت قدرت بار‌ وری حیوانات  به امضا می‌رسانیم و تصمیم داریم تا در زمینه‌های مختلف بخش کشاورزی همکاری داشته باشیم.

وزیر کشاورزی، توسعه روستایی و محیط زیست قبرس با اشاره به اینکه در حال آماه سازی مفاد این یاداشت تفاهم هستیم، ادامه داد: ایران منابع طبیعی فراوانی داشته، کشوری ثروتمند و دارای مردمی با فرهنگ غنی است که این شرایط چشم انداز روشنی را پیش روی شما قرار می‌دهد.

نیکولاس در خصوص زمینه‌های همکاری دو کشور در بخش کشاورزی اظهار کرد: برای همکاری با ایران باید زمینه های همکاری کشف شود و مشخص کنیم که دو طرف در چه بخش‌هایی لازم است همکاری کنند تا در کشاورزی ایران تغییر ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه در بخش کشاورزی باید به بحث محیط زیست نیز توجه شود تصریح کرد: تولید برق از انرژی‌های تجیدی پذیر را باید مورد توجه قرار داد به طوری که می توان از مزارع کشاورزی نیز برق تولید کرد.

نیکوس با تاکید بر لزوم ارتقاء سیستم‌های آبیاری بخش کشاورزی گفت: آبیاری‌های در زمین‌های کشاورزی باید برای رسیدن به کشاورزی پایدار انجام شود و ما در این زمنیه‌‌ها با ایران صحبت می‌کنیم.

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی