واردات بی رویه خطر بالقوه ای برای اقتصاد کشور

صادرات و واردات

نائب رئیس دوم کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: باتوجه به سهل شدن روابط مالی با دنیا، حجم واردات بی رویه می تواند خطرات بالقوه ای برای کشور داشته باشد.

سید راضی نوری نائب رئیس دوم کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، در خصوص اقتصاد کشاورزی در پساتحریم گفت: با توجه به سیاست های اقتصاد مقاومتی بایستی به جای واردات محصولات کشاورزی تنها وارد کننده تکنولوژی به کشور باشیم.

وی افزود: درواقع با آزاد شدن منابع بلوکه شده و سرمایه گذاری توسط سرمایه گذاران خارجی باید زیر ساخت های لازم را فراهم کنیم به طوری که با به روز کردن مکانیزاسیون کشاورزی و جلوگیری از خام فروشی، محصولات را  با ارزش های بالاتر به بازارهای هدف صادر کنیم که در این صورت می توانیم وابستگی کشور به درآمدهای نفتی را کاهش دهیم و به عبارتی درون گرا باشیم.

این عضو کمیسیون کشاورزی تصریح کرد: با تسهیل روابط مالی با دنیا حجم واردات بی رویه می تواند خطرات بالقوه ای برای کشور داشته باشد و به همین خاطر بایستی جلوی واردات بی رویه را بگیریم.

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی