نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته افغانستان

نمایشگاه

نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی،مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته افغانستان از تاریخ ۱ الی ۴ شهریورماه ۱۳۹۵ در شهر کابل پایتخت افغانستان با حضور پاویون هایی از ایران، هند، ترکیه، پاکستان، چین، روسیه،آلمان و افغانستان در فضایی بالغ بر ۵۰۰۰ مترمربع که با دعوت از ۶۵۰۰۰ عضو اتاق تجارت و صنایع افغانستان همراه می باشد توسط وزارت تجارت و صنایع افغانستان برگزار خواهد شد.

افغانستان بازاری استراتژیک برای ایرانی‌ها محسوب می شود و زمینه فعالیت گسترده شرکت های ایرانی در این کشور فراهم است.این در حالی است که کشورهای اروپایی و آمریکایی به‌دلیل مسافت زیاد، اختلاف زبان و کمبود امنیت، میلی به فعالیت در افغانستان ندارند. اختصاص ۴۰ درصد از واردات افغانستان به ایرانی‌ها نیز نشانگر این مهم است که زمینه خوبی برای سرمایه‌گذاری ایرانی‌ها در این کشور وجود دارد؛ ضمن اینکه داشتن پیشینه فرهنگی و نزدیکی مشترک بین دو کشور نیز به تجار ایرانی برای گسترش فضای تجاری کمک کرده است.

برای ایران حضور در بازار این کشور استراتژیک است چرا که می‌توانیم به صورت بلندمدت در آنجا فعالیت اقتصادی داشته باشیم. افغانستان به زمان زیادی برای افزایش توان تولیدات داخلی و زیرساخت‌های تولیدی نیاز دارد و ما می‌توانیم بسیاری از کالاهای تولیدی خود را به افغانستان صادر کنیم و  از طرفی در روند برگزاری نمایشگاه‌ها زمینه آشنایی تجار و بازرگانان با یکدیگر فراهم و ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های دو کشور نیز  افزایش می یابد.

‌افغانستان سالانه ۸ میلیارد دلار واردات دارد که نزدیک به ۳ میلیارد دلار آن از سوی ایران تامین می‌شود. به همین دلیل حضور شرکت های ایرانی در نمایشگاه های بین المللی این همسایه شرقی می تواند زمینه را برای حضور بهتر و ماندگارتر محصولات ایرانی در این کشور فراهم کند.

خواهشمند است با توجه به محدودیت فضای نمایشگاه فوق، علاقمندان جهت برخورداری از  یارانه منظور شده جهت شرکت های ایرانی برای حضور در نمایشگاه، فرم ذیل را تکمیل نموده وحداکثر تا مورخ ۱۵/۰۲/۱۳۹۵  به شماره های ۷۷۴۲۶۰۶۲ – ۷۷۴۷۰۲۰۴ و یا ایمیل Info@Iran-Exhibitions.org شرکت بین المللی همایش سازان پیشگام (نماینده نمایشگاه در ایران) ارسال نمایند.

هر متر مربع غرفه شرکتهای ایرانی ۱۹۰ دلار + ۲۱۰ دلار هزینه ثبت نام هر شرکت

هر متر مربع غرفه شرکتهای خارجی و بین المللی  ۳۸۰دلار + ۴۲۰ دلار هزینه ثبت نام هر شرکت

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی