محصولات استراتژیک از سرما در امانند/ نارضایتی باغداران از نرخ فروش محصولات

میوه و تره‌ بار

نایب رئیس اتحادیه باغداران گفت: در ایام نوروز تغییر خاصی در مورد نرخ قیمت ها نداشتیم که هزینه تمام شده باغداران را جبران شود به همین خاطر باغداران از نرخ فروش محصولات خود گلایه مند هستند.

مجتبی شادلو نایب رئیس اتحادیه باغداران در خصوص تأثیر سرما بر باغات میوه سراسر کشور اظهار داشت: سرما آن چنان شدید نبوده که لطمات بسیاری به باغات وارد کند. هر چند که در مناطق مختلف برخی محصولات دچار سرما زدگی شدند اما اکنون به طور دقیق نمی توان وضعیت تولید باغات را قضاوت کرد.

وی با اشاره به آن که بررسی ها حاکی از آن است که باغات میوه سراسر کشور در شرایط خوبی قرار دادند گفت: در اکثر مناطق مرتفع زمان گل دهی محصولات استراتژیک بااغبانی مانند میوه های دانه دار، سیب گلابی و… که هنوز نرسیده لذا باغات میوه این محصولات از سرما در امانند.

شادلو با اشاره به نارضایتی باغداران از نرخ فروش محصولات خود در ایام نوروز افزود: در ایام نوروز تغییر خاصی در مورد نرخ قیمت ها نداشته ایم که هزینه تمام شده و نگه داری باغداران را جبران کنند و به عبارتی به حداقل سود علاوه بر دستیابی به قیمت پایه برسنند هر چند که در این ایام مصرف کنندگان توانستند میوه مورد نیاز خود را با قیمت مناسب خریداری کنند.

وی با اشاره به وضعیت بازار میوه بیان کرد: با توجه به فراوانی و ذخایر قبلی محصولات در بازار میوه آرامش برقرار است.

نایب رئیس اتحادیه باغداران در خصوص توزیع میوه های قاچاق یادآور شد: هرچند که توزیع میوه های قاچاق در مغازه فروشی های سطح شهر از محدودیت خاصی برخوردار است اما کم و بیش در برخی مغازه های مشاهده می شود که امیدواریم با نظارت های سختگیرانه، جریمه در بازار دیگر شاهد عرضه و توزیع آن نباشیم.

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی