عدم اجرای عادلانه بخشنامه دوغ برای صنایع لبنی مازندران مشکل ساز شد.!

اسماعیل خاتمی مقدم

انجمن صنایع غذایی مازندران ضمن وارد دانستن اعتراض اعضا و تاکید بر حمایت همه جانبه از بخشنامه صادره آن سازمان محترم، مجددا یادآور میشود که به دلیل عدم اجرای موفق و هماهنگ مرحله اول و دوم بخشنامه و ناهماهنگیهای آزاردهنده فعلی، زمینه برای اجرای عادلانه مرحله سوم آن که باید از اول اردیبهشت آغاز شود، فراهم نیست.

جناب آقای دکتر جنت
مدیریت محترم نظارت بر مواد غذایی و آرایشی بهداشتی سازمان غذا و دارو
با سلام و احترام؛

پیرو نامه شماره ۱۰۱/۱۹۵ مورخ ۱۵/۱/۹۵ این انجمن مبنی بر عدم اجرای بخشنامه کاهش زمان ماندگاری دوغ توسط تولیدکنندگان لبنی سایر استانها و علی رغم پیگیری های سازمان غذا و دارو، در آستانه اجرایی شدن مرحله آخر بخشنامه، همچنان شاهد عدم رعایت بخشنامه در بسیاری از برندهای تولیدی هستیم تا جایی که تعدادی از تولید کنندگان عضو این انجمن طی تماس ها و مکاتباتی ضمن اعتراض؛ تقاضای تعیین تکلیف برای ادامه کار دارند.

انجمن صنایع غذایی مازندران ضمن وارد دانستن اعتراض اعضا و تاکید بر حمایت همه جانبه از بخشنامه صادره آن سازمان محترم، مجددا یادآور میشود که به دلیل عدم اجرای موفق و هماهنگ مرحله اول و دوم بخشنامه و ناهماهنگیهای آزاردهنده فعلی، زمینه برای اجرای عادلانه مرحله سوم آن که باید از اول اردیبهشت آغاز شود، فراهم نیست. لذا برای حفظ حقوق و رقابت پذیری شرکتهایی از جمله صنایع لبنی مازندران که تا مرحله دوم بخشنامه همکاری مناسبی داشته اند، پیشنهاد می شود؛ تا زمان تطبیق سایر شرکتها با مرحله دوم بخشنامه و اعلام آن در سریع ترین زمان ممکن توسط سازمان غذا و دارو، همچنان تاریخ انقضای ۳۰ روزه برای این شرکتها تداوم داشته باشد.

بی صبرانه اجرای کامل و عادلانه این بخشنامه را به انتظار می نشینیم.با سپاس.

اسماعیل خاتمی مقدم رئیس انجمن

رونوشت:
جناب آقای دکتر اسکندری معاونت محترم نظارت بر مواد غذایی، آرایشی بهداشتی سازمان غذا و دارو کشور برای اطلاع و درخواست پیگیری
جناب آقای مهندس مکرمی مدیریت محترم نظارت بر مواد غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مازندران برای اطلاع و درخواست پیگیری
جناب آقای مهندس باکری دبیر محترم انجمن فراورده های لبنی کشور برای اطلاع و درخواست پیگیری

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی