دایرکتوری برندهای ایرانی با توانمندی صادراتی

کتاب

سازمان توسعه و تجارت در راستای وظایف خود پیرامون توسعه صادرات غیر نفتی در نظر دارد کتابی را به دوزبان فارسی و انگلیسی با عنوان دایرکتوری برندهای ایرانی با توانمندی صادراتی به چاپ رساند

سازمان توسعه و تجارت در راستای وظایف خود پیرامون توسعه صادرات غیر نفتی و با هدف معرفی و برندسازی صنایع داخلی در حوزه کشورهای هدف در نظر دارد کتابی را به دوزبان فارسی و انگلیسی با عنوان دایرکتوری برندهای ایرانی با توانمندی صادراتی در صنایع مختلف از جمله مواد غذایی٬ فرش٬ موکت٬ صنایع دستی، چرم٬ کیف و کفش به صورت مجزا به چاپ رساند و پس از چاپ بصورت رایگان در اختیار نهاد ها، سفارت خانه های خارجی در ایران، سفارتخانه های ایران در خارج از کشور و تجار راغب به تجارت قراردهد.رونمایی کتاب٬ همزمان با برگزار‌‌ی جشنواره بزرگ معرفی برندهای برتر ایران صورت می پذیرد.
شرکتهای تولیدی که تمایل به ثبت برند٬ در دایرکتوری برندهای ایرانی با توانمندی صادراتی دارند جهت اطلاعات بیشتر با شماره ۲۶۸ ۶۸ ۶۷ ۰۹۱۹ مهندس نقی زاده مدیریت پروژه تماس حاصل نمایند.

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی