خرید جو و ذرت کشاورزان ۱۰ استان در سال ۹۵ به قیمت تضمینی

گندم

معاون شرکت پشتیبانی امور دام با اعلام خرید جو و ذرت کشاورزان ۱۰ استان در سال جاری به قیمت تضمینی گفت: استان‌هایی که محصول جوو ذرت را به صورت عمده تولید می‌کنند، تولیدات آنها به صورت قیمت تضمینی به جای خرید تضمینی و با مشارکت بورس کالا خریداری می‌شود.

عباس والوزی اظهار کرد: سیاس جدید وزارت جهاد کشاورزی در سال ۹۴ جمع آوری محصول ذرت و جو کشاورزان در ۲ استان با موفقیت و به جای خرید تضمینی انجام شد که در سال ۹۵  این سیاست در استان‌های بیشتری انجام می‌شود.

وی افزود: در سال گذشته ذرت خوزستان و جو کرمانشاه به این صورت و با کمک بورس کالا از کشاورزان خریداری شد که در سال جاری حد اقل در ۱۰  استانی که تولید عمده ذرت و جو دارند، خرید این محصولات به صورت قیمت تضمینی انجام می‌شود.

معاون شرکت پشتیبانی امور دام ادامه داد: خریداری جو و ذرت در بورس به صورت قیمت تضمیمنی باعث شده که کشاورزان در زمان بسیار کوتاه‌تری به بخش عمده ای از پول خود برسند.

وی تصریح کرد: ما به التفاوت نرخ جو و گندم خریداری شده از کشاورزان در بورس (براساس قیمت تضمینی) توسط دولت به کشاورزان پرداخت می‌شود.

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی