بهاراقتصاد در پسابرجام با برگزاری کارگاه‌های تخصصی

کارگاه

“مرکزنوآوران خلاق با گام‌های نو” با شعار “در پسا برجام می آید بهار اقتصاد” اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی با محورهای کسب و کار، کارآفرینی و اقتصاد را با دانش و اطلاعات لازم در سطح ملی و بین المللی دارد.

یکی از مسئولان مجموعه “مرکزنوآوران خلاق با گام‌های نو”  درباره کارگاه های آموزشی فوق گفت: در دوران پسا تحریم که انتظاررونق بازار میرود ضروری است که برای این زمان برنامه ای مدون صورت گرفته شود تا جهت کسب موفقیت های دوران پسابرجام آمادگی لازم را داشته باشیم.
این مقام مسئول در ادامه گفت: اساتید این کارگاه آموزشی در محور کسب و کار جناب آقای دکتر فدایی نایب رئیس تشکل های دانش بنیان اتاق بازرگانی، صنایع و کشاورزی ایران، محور کارآفرینی سرکار خانم دکتر سیده فاطمه مقیمی عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع و کشاوزری تهران و محوراقتصاد جناب آقای شاهرخ ظهیری پدر صنعت غذایی ایران و مشاور کشاورزی و صنایع غذایی اتاق بازرگانی، صنایع وکشاورزی تهران را جهت ارائه تجربیات تخصصی و علمی همراه خود دارد.
این کارگاه های تخصصی در تاریخ پنجم خرداد ماه از ساعت ۱۴ الی ۲۰ واقع در خیابان نیاوران میدان شهید باهنر جنب داروخانه صدف پلاک۳۶ برگزار می شود.

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی