بخش کشاورزی خوزستان اولویت نخست انعقاد تفاهمنامه با هلند است

کشاورزی

رئیس اتاق تعاون خوزستان گفت: بخش کشاورزی در تفاهمنامه با کشور هلند به دلیل برند بودن و داشتن بازارهای خوب صادراتی در جهان دارند اولویت نخست ما است.

مرتضی رخیصی در مراسم انعقاد تفاهم نامه اتاق تعاون و شرکت مشاوران بازرگانی هلند در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه جتماعی خوزستان اظهار کرد: این تفاهم نامه به منظور همکاری و مساعدت در خصوص معرفی و تامین بازار دو طرف در کشورهای خود و تهیه محصولات مورد نیاز است.

وی افزود: برگزاری و اجرای نمایشگاه های مختلف عرضه محصولات و توانمندی  دو طرف در کشورهای خود یکی دیگر از بندها و اولویت های ما در این تفاهمنامه است تا قدیم در راستای شناخت  قابلیت های اقتصادی دو طرف به دست آید.

رئیس اتاق تعاون خوزستان تصریح کرد: اعزام و پذیرش هیئت های تجاری و بازاریابی و سرمایه گذاری در کشورهای مختلف و حفظ و تامین منافع در معاملات صورت گرفته که تحت نظارت دو طرف انجام شده باشند در ردیف اهداف این تفاهمنامه است.

رخیصی ادامه داد: بحث های صنعتی، کشاورزی، گردشگری و سرمایه گذار در این تفاهمنامه مطرح شده تا بتوانیم با استفاده از توانمندی و تجربه این هیئت هلندی برای جلب سرمایه گذار، فروش محصولات و استفاده از برندهای بین المللی به رونق بخش تعاون کمک کنیم.

وی عنوان کرد: هلند قابلیت های خوبی در همه زمینه به ویژه در بخش های کشاوزی، دامداری، صنعتی و گردشگری دارد و  کارهای خود را مرحله بندی کردیم. در ابتدا بخش کشاورزی اولویت است چون این شرکت های هلندی برند خاصی هستند و بازار خوبی در جهان دارند که می توان از تجربیات و بازار آنها برای رشد و ارتقای بخش کشاورزی و محصولات آن استفاده کنیم.

رئیس اتاق تعاون خوزستان با بیان اینکه در فازهای بعدی در زمینه صنعتی، گردشگری و سایر زمینه های موجود وارد عمل می شویم، اضافه کرد: ترانزیت یکی از مباحث مهم در اقتصاد است که می تواند به کشورهای حاشیه خلیج فارس صادرات کالا داشته باشیم و از این راه ارزش افزوده ای را نصیب خود کنیم./ مهر

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی