پیاز ۵۰ درصد ارزان شد

پیاز

رئیس اتحادیه میوه و سبزی با اشاره به کاهش ۵۰ درصدی قیمت پیاز گفت: در بازار میوه و تره بار قیمت پیاز نسبت به روزهای گذشته ۵۰ درصد کاهش یافته است.

حسین مهاجران رئیس اتحادیه میوه و سبزی در خصوص وضعیت قیمت میوه اظهار داشت: در حال حاضر قیمت میوه نسبت به روزهای گذشته تفاوتی نداشته عرضه برخی محصولات زیاد و همین امر منجر به کاهش قیمت آنها شده است.

وی با اشاره به کاهش ۵۰ درصدی قیمت پیاز گفت: در بازار میوه و تره بار قیمت پیاز نسبت به روزهای گذشته ۵۰ درصد کاهش یافته به طوریکه اکنون متوسط قیمت هر کیلو پیاز ۱۸۰۰ الی ۲۰۰۰ تومان است وپیشبینی می شود در روزهای آتی با افزایش عرضه قیمت این محصول به زیر ۱۰۰۰ تومان برسد.

مهاجران در خصوص کاهش قیمت گوجه فرنگی بیان داشت: قیمت گوجه فرنگی در سال جاری نوسانات زیادی را تجربه کرده و باید گفت که اکنون قیمت این محصول نسبت به چند روز گذشته کاهش پیدا کرده به طوریکه اکنون متوسط قیمت هر کیلو گوجه فرنگی ۱۲۰۰ الی ۱۸۰۰ تومان است.

رئیس اتحادیه میوه وسبزی با بیان اینکه قیمت پرتقال بی حساب و کتاب در ایام پایانی سال کاهش پیدا کرده اشاره کرد و گفت: قیمت این محصول به سبب افزایش گرمای هوای شمال که منجر به آفات و پوسیدگی این محصول شده موجب شده که تولیدکنندگان بیش از تقاضا این محصول را در بازار عرضه کنند که همین امر تأثیر به سزایی در کاهش قیمت این محصول در چند روز گذشته داشته است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر قیمت هر کیلو پرتقال تامسون ۱۸۰۰ الی ۲۵۰۰ تومان، سیب زرد و قرمز ۲۵۰۰ الی ۳۵۰۰ تومان، کیوی ۲۵۰۰ الی ۳۵۰۰ تومان، خیار بوته ای ۲۰۰۰ الی ۳۰۰۰ تومان خیار گلخانه ۲ الی ۲۵۰۰ تومان و خیار جیرفتی ۱۴۰۰ الی ۱۵۰۰ تومان است و گفتنی است که اکنون نمی توانیم بازار شب عید را پیش بینی کنیم.

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin
برچسب : ,

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی