قیمت موز آب رفت/ پیاز سوار بر الاکلنگ قیمت

حسین مهاجران

رئیس اتحادیه میوه و سبزی گفت: قیمت موز در چند روز اخیر با کاهش هزار تومانی به ۳ هزار ۲۰۰ تومان رسیده است.

حسین مهاجران رئیس اتحادیه میوه و سبزی ، در خصوص وضعیت قیمت میوه گفت: در چند روز گذشته قیمت هر کیلو موز به مرز ۴ هزار و ۸۰۰ تومان رسیده بود که امروز با کاهش هزار تومانی در هر کیلو قیمت آن به ۳ هزار و ۲۰۰ الی ۳ هزار و ۸۰۰ تومان رسیده است.

وی با اشاره به قیمت پیاز گفت: در یک ماه گذشته قیمت پیاز فراز و نشیب‌های بسیاری داشته به طوری که اکنون با کاهش هزار تومانی به مرز ۳ هزار تومان رسیده و باید گفت که طی هفته آینده با اتمام برداشت محصول مناطق گرمسیری قیمت این محصول متعادل می‌شود.

مهاجران در ادامه بیان کرد: در حال حاضر قیمت هر کیلو نارنگی بندرعباس ۸ تا ۱۱ هزار تومان است و از طرفی با توجه به اینکه نارنگی بندرعباس علاوه بر محدودیت تولید در دنیا بی‌نظیر است باید گفت که قیمت آن برای شب عید غیرقابل پیش‌بینی است.

رئیس اتحادیه میوه و سبزی یادآور شد: قیمت پرتقال به سبب گرمی هوا در شمال و افزایش تلفات و آفت با ۵۰۰ تومان کاهش کیلویی هزار و ۵۰۰ تومان در بازار عرضه می‌شود که امیدواریم با خنکی هوا به قیمت واقعی خود برسد.

وی تصریح کرد: سیب سه استان دماوند، میانه و مراغه به سبب کیفیت بالا بین کیلویی ۳ هزار الی ۳ هزار و ۵۰۰ تومان در حالی که سیب سایر استان‌ها ۲ هزار تومان است.

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی