غربی ها عامل افزایش تعداد دختران در عربستان

گوشت

مفتی وهابی غربی ها را عامل افزایش تعداد دختران در عربستان دانست
پایگاه خبری عربی اخبارالساعه امروز (سه شنبه) در خبری نوشت: علی المالکی مفتی سعودی در ادعایی عجیب اظهار کرد که غربی ها عامل افزایش و برتری تعداد دختران نسبت به پسران در عربستان سعودی هستند.

براساس این گزارش، این مفتی وهابی با ابراز این سخنان، باعث بحث و جدل فراوانی در شبکه های اجتماعی شده است.
او گفته است: کشورهای غربی موادی را در داخل گوشت های صادراتی به عربستان قرار داده اند که موجب نابودی ژن پسر شدن فرزند در مردان و زنان این کشور شده و به همین علت است که تعداد زنان در این کشور بیش از تعداد مردان است.
این مفتی وهابی اخیرا نیز در فتوایی دختران را ننگ جامعه خوانده بود که سر وصدای زیادی در میان مردم این کشور بپا کرد و او مجبور شد در باره این گفته خود به افکار عمومی توضیح دهد.
کمی بعد از این اظهار مفتی سعودی، هشتگی در شبکه های مجازی با عنوان ‘ #علی المالکی_البنت_عار’ ایجاد و انتقادها از طرز فکر این مفتی سعودی و باورهای مرتجعانه وهابیون به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافت؛ هشتگی که در زمره فعال ترین های شبکه های اجتماعی در جهان جای گرفت.
یک کاربر شبکه های اجتماعی در پاسخ به این گفته مالکی نوشت: اگر علی المالکی دختر را ننگ می داند باید بگویم مادرم…خواهرانم…همسرم و دخترم زیباترین شرف در حیات و مرگ من هستند.

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی