شب عید کمبود ماهی نخواهیم داشت

ماهی

مدیرعامل اتحادیه تکثیر، پرورش و صادرات آبزیان گفت: مشکلی از نظر عرضه ماهی شب عید نداریم و تلاش می‌کنیم شرایط بازار ثابت بماند.

ارسلان قاسمی  با بیان اینکه تلاش ما بر این است که شرایط بازار ماهی شب عید را ثابت نگه داریم تا مشکلی برای مصرف کنندگان ایجاد نشود، اظهارداشت: تولیدکنندگان هیچ‌گونه افزایش قیمتی روی تولیدات خود اعمال نکرده‌اند.

وی تصریح کرد: ما نگران این مساله نیستیم که نتوانیم به اندازه کافی ماهی در بازار عرضه کنیم و تلاش می‌کنیم مشکلی در این راستا ایجاد نشود.

مدیرعامل اتحادیه تکثیر، پرورش و صادرات آبزیان ایران با بیان اینکه بازار ماهی کشور در اختیار مشتی دلال است، افزود: این افراد بازار را آشفته کرده و از این طریق سود زیادی می‌کنند.

قاسمی در پاسخ به این پرسش که چه تمهیداتی برای مقابله با دلالان در ایام عید اندیشیده شده است؟ گفت: ابزار این کار در اختیار ما نیست و متولیان باید با آنان مقابله و شرایط را کنترل کنند.

‌وی با اشاره به اینکه ما از سازمان میادین درخواست کردیم به وظیفه خود عمل کند و غرفه‌هایش را در اختیارمان قرار دهد تا بتوانیم در زمینه تنظیم بازار موفق عمل کنیم، اضافه کرد: متاسفانه آنان اعلام کردند شرایط ما به گونه‌ای است که باید غرفه‌ها را به مزایده بگذاریم.

مدیرعامل اتحادیه تکثیر، پرورش و صادرات آبزیان ایران ادامه داد: چراکه براساس مصوبه شورای شهر، سازمان میادین مکلف است غرفه‌های خود را به مزایده بگذارد؛ مزایده هم به معنای بالاترین قیمت است که  تولیدکنندگان نمی‌توانند از پس آن برآیند و فقط دلالان قادر به پرداخت آن هستند.

قاسمی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه  که آیا امسال هم مراکز عرضه ماهی شب عید ایجاد خواهد شد؟ پاسخ داد: این مساله هنوز مشخص نیست و تاکنون ما با شهرداری و سایر دستگا‌ه‌های مربوطه به نتیجه‌ای نرسیدیم، اگر به تفاهم برسیم احتمال دارد این کار انجام شود.

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin
برچسب : ,

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی