شانزدهمین نمایشگاه بین المللی غذا در چین

نمایشگاه بین المللی غذا در چین

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی غذا و نمایشگاه واردات مواد غذایی در چین (گوانگجو)۲۰۱۶ در مجتمع نمایشگاهی واردات و صادرات چین در تاریخ ۹ تا ۱۱ تیر ماه ۱۳۹۵ برگزار خواهد شد

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی غذا و نمایشگاه واردات مواد غذایی در چین (گوانگجو)۲۰۱۶ در مجتمع نمایشگاهی واردات و صادرات چین در تاریخ ۹ تا ۱۱ تیر ماه ۱۳۹۵ برگزار خواهد شد که در فضایی بالغ بر ۵۵۰۰۰ متر مربع پذیرای بیش از ۱۵۰۰ شرکت کننده از ۵۵ کشور جهان می باشد که محصولات خود را به بازدیدکنندگانی از کشورهای مختلف جهان عرضه می کنند. این نمایشگاه در سال گذشته پذیرای ۶۰۰۰۰ نفر بازدیدکننده حرفه ای از سراسر جهان بوده که هر ساله نیز با افزایش تعداد بازدیدکنندگان و گستردگی برگزاری روبرو می باشد.برگزاری فستیوال های بزرگ مواد غذایی و همایش های تخصصی در این زمینه از جمله مزیت های ویژه این نمایشگاه می باشد.

شرکت عصر جدید ایرانیان به عنوان نماینده انحصاری نمایشگاه فوق در ایران در نظر دارد تا پاویون اختصاصی تولیدکنندگان ایرانی را در نمایشگاه مذکور برگزار کند و در این راستا پذیرای تولیدکنندگان محترم و توانمند ایرانی می باشد.

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی