سه آروزی اقتصادی نایب رئیس اتاق بازرگانی

علاء میرمحمد صادقی

نایب رئیس اتاق بازرگانی تهران خروج از رکود، بهبود اشتغال و جلوگیری از اصراف را سه آروزی اقتصادی خود برای سال ۱۳۹۵ عنوان کرد.

علاء میرمحمد صادقی  گفت: اولین آروزی من برای اقتصاد کشور برای سال آینده خروج اقتصاد از رکود است مسئله‌ای که از هر چیزی مهم‌تر است.

وی افزود: در سال ۱۳۹۴ مشاهده کردیم که رکود چه مشکل بزرگی را برای اقتصاد کشور ایجاد کرد. همان‌گونه‌ای که پس از دوره دکتر مصدق کشور در یک دوره‌ای با رکود مواجه شد و مشکلات جدی را برای اقتصاد و اشتغال به وجود آورد. همین اتفاق در سال جاری هم رخ داد که امیدوارم که در سال آینده اقتصاد از رکود خارج شود.

میرمحمد صادقی ادامه داد: مسئله مهم دیگر اشتغال است. آروزی دوم من برای سال آینده این است وضعیت اشتغال بهبود پیدا کند که البته اگر خروج از رکود محقق شود به طور طبیعی اشتغال هم ایجاد می‌شود.

نایب رئیس اتاق بازرگانی تهران اضافه کرد: همچنین موضوع مهم دیگر که شخصا به آن اعتقاد دارم مسئله صرفه‌جویی است. آروزی من برای سال آینده این است که از اسراف خودداری کنیم. با اینکه مردم با گرفتاری روبرو هستند مشاهده می کنیم که مجالسی برگزار می‌شود که میلیون‌ها هزینه و نصف آن دور ریخته می‌شود. باید این دقت را نسبت به انجام صرفه‌جویی داشته باشیم و این دستور را که به نفع اقتصاد است را اجرا کنیم.

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی