سایه روشن‌های نمایشگاه گل و گیاه در بابل

نمایشگاه گل و گیاه

برگزاری نمایشگاه گل و گیاه در بابل حواشی خاص خود را داشت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه مازندران، نمایشگاه بزرگ گل و گیاه در شهرستان بابل در حالی برگزار شد که چند نفر از تولیدکنندگان حاضر در این نمایشگاه از نحوه مدیریت و برخورد نامناسب متصدیان امر گله کردند و خواستار پرداخت خسارت هایی شدند که در طول برگزاری نمایشگاه متحمل شده‌اند.

فرزانه عزیزی جوان ترین غرفه دار نمایشگاه است، وی اهل استان مرکزی و از شهر محلات در این نمایشگاه حضور یافت. وی با اعتراض به نحوه برگزاری و مدیریت نمایشگاه، خواستار پیگیری رسانه ای مشکلات موجود شد.

عزیزی بیان کرد: در طول برگزاری نمایشگاه ۲ روز اول سیستم گرمایشی تعبیه نشده بود و روز سوم نمایشگاه از دستگاه گرمایشی استفاده کردند که با گاز کار می کرد و بر اثر نشت گاز بسیاری از گل های غرفه داران آسیب دید.

وی افزود: نزدیک به ۱۵ غرفه از این نشتی آسیب دیدند.

عزیزی با بیان اینکه متصدیان امر در برخورد با خسارت دیدگان منصف نبودند، اضافه کرد: در تعیین دلیل خسارت وارده به غرفه داران از کارشناس مجربی استفاده نکردند و تا به حال نیز جوابی به ما نداده اند؛ جالب آنکه یکی از غرفه داران کارشناس دادگستری بوده و خود اعلام کرده بود که گل ها بر اثر نشست گاز آسیب دیده اند.

این تولیدکننده تصریح کرد: در ادامه قرار شد غرفه دارانی که هنوز مابقی تعرفه خود را پرداخت نکرده بدهی آن ها جای خسارت محاسبه ود اما به یک باره چند نفر از متصدیان وارد غرفه من شدند و به دلیل اینکه هنوز مابقی بدهی خود را نداده ام محصولات مرا ضبط کردند و هنوز پس نداده اند، ارزش محصولاتی که ضبط کرده اند بیش از بدهی من است.

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه هیچ خدماتی به غرفه داران داده نشده، اظهار کرد: چندین بار متصدیان امر با غرفه داران با لحنی تند و تهدید آمیز سخن گفتند و این چند روز بر ما بسیار سخت گذشت.

در این راستا بابک افشین تولیدکننده چالوسی، مهدی ابوالقاسمی، قدیمی از کرج، رجبی از گیلان و نصراللهی از گرگان از غرفه‌داران معترض به نحوه مدیریت این نمایشگاه بودند که این صحت سخنان عزیزی را تایید کردند.

علیپور مدیر نمایشگاه که معترضان چندباری نام او را به زبان آورده بودند با تکذیب تمامی ادعای این افراد، بیان کرد: همه غرفه‌داران از نمایشگاه راضی بودند و فقط چند غرفه‌دار که مشکلات شخصی خود را به مدیریت ربط داده اند با ما به مشکل برخورده اند.

علیپور از چند غرفه دار خواست تا در این خصوص صحبت کنند، سیدمحمودی از چالوس بیان کرد: دو سال متوالی است که در نمایشگاه گل وگیاه بابل شرکت می کنم و از امکانات و مدیریت آن کاملا راضی بودم.

اصحابی از شرکت گل آویز تهران نیز با تقدیر از برگزاری مناسب نمایشگاه، اظهار کرد: در هر نمایشگاهی کمبودهایی وجود دارد اما در مجموع این نمایشگاه در سطح خوبی اداره شد و راضی کننده بود.

این تولیدکننده بیان کرد: در بیشتر نمایشگاه‌های داخلی و خارجی شرکت می کنم و بزرگترین تولیدکننده صنعتی گلدان در کشور هستم و باید بگویم این نمایشگاه از بهترین نمایشگاه‌های کشور است که در آن شرکت کرده‌ام.

جلیلی از تولیدکنندگان آملی و تولیدکننده دیگری از نوشهر نیز از برگزاری نمایشگاه راضی بودند و مباحث مطرح شده را مشکلاتی دانستند که در بین غرفه داران به وجود آمد و به مدیریت نمایشگاه ربط داده‌اند.

به گزارش ایسنا، برگزاری نمایشگاه‌ها در استان باید با مدیریت و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان صورت گیرد و بروز هر گونه ضعف و چالشی متوجه این نهاد است.

این جشنواره به پایان رسید و مدیران و متصدیان باید به خود آیند، تعریف و تمجید همیشگی است باید ضعف‌ها را شناخت و در حل آن ها گام برداشت.

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی