حیات واحدهای تولیدی نوشیدنی های مجاز به خطر افتاده

نوشیدنی

یک عضو شورای عالی پیشکسوتان اتاق بازرگانی ایران بیان کرد: بدلیل وجود رکود در چند سال گذشته،‌حیات واحدهای تولیدی نوشیدنی مجاز در داخل کشور به خطر افتاده است.

جمشید عبدالتیان شهریاری، عضو شورای عالی پیشکسوتان اتاق بازرگانی ایران ،‌اذعان داشت: در چند سال گذشته به دلیل بیماری رکود در اقتصاد کشور و کاهش قدرت خرید مردم،‌تقاضا برای نوشیدنی‌های مجاز از جمله نوشابه و آب معدنی پایین آمده و واحدهای تولیدی با مشکلات فراوانی مواجه‌اند.

این فعال بخش تولیدی نوشیدنی های مجاز و کارآفرین ایرانی، افزود: کاهش تقاضا و قدرت خرید مردم ، واحدهای تولیدی نوشابه و آبمیوه و آب معدنی را بر آن داشته که با وجود افزایش قیمت کارکنان و حمل و نقل و نهاده‌های اولیه، باز هم قیمت محصولات خود را افزایش ندهند و حتی دراین سالها با افزایش منفی در این بخش روبرو بوده ایم.

عبدالتیان شهریاری با اشاره به توانمندی‌های موجود در بخش تولید نوشیدنی‌ها،‌در پایان تصریح کرد: کلید حل مشکلات اقتصادی گذر از رکود و افزایش قدرت خرید خانوارها در جامعه است.

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی