امکان شناسایی محل کشتار طیور در البرز فراهم شد

طیور

رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی دامپزشکی استان البرز گفت: با نصب سیستم چاپگر مخصوص که قابلیت چاپ روی مواد غذایی را دارد امکان شناسایی محل کشتار طیور در استان فراهم شد.

سید محسن ابوترابی با اعلام این خبر اظهار کرد: با نصب سیستم چاپگر مخصوص که قابلیت چاپ روی مواد غذایی را دارد امکان شناسایی محل کشتار طیور در استان البرز فراهم شد.

به گفته رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی دامپزشکی البرز این طرح به منظور درج بهتر و صحیح کد رهگیری بر روی بسته بندی مرغ انجام شده است.

ابوترابی در ادامه با اشاره به لزوم درج تاریخ مصرف و محل تولید بر روی تمام مواد غذایی، گفت: برای ثبت دقیق مشخصات مرغ های کشتاری و کشتارگاه های فعال در استان البرز کشتارگاه های طیور ملزم به تهیه دستگاه «جت پرینتر» دیجیتالی شدند.

وی در پایان تاکید کرد: عرضه بدون بسته بندی مناسب مرغ در فروشگاه ها ممنوع است و بازرسان بهداشت در صورت مشاهده با توزیع کنندگان متخلف برخورد می کنند.

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی