اعلام زمان ثبت‌نام نمایشگاه اگروفود در فروردین۹۵

اگرو فود

ستاد برگزاری نمایشگاه اگروفود: با توجه به پایان رسیدن مهلت ارائه فرم درخواست اولیه و ارسال مدارک جهت بررسی ارزی – ریالی، ستاد برگزاری از تاریخ صدور این اطلاعیه از پذیرش و بررسی موارد جدید معذور خواهد بود.

ضمن اینکه به اطلاع کلیه متقاضیان محترم مشارکت در بخش داخلی نمایشگاه ایران آگروفود ۲۰۱۶ که فرم درخواست اولیه و مدارک خود را جهت بررسی ارزی – ریالی به ستاد برگزاری ارائه نموده اند،  می رساند، با توجه به کثرت متقاضیان مشارکت در نمایشگاه،  امسال حداکثر متراژ قابل تخصیص در سالنهای تحت پوشش برای همه گروههای کالائی برای غرفه های کنار دیوار به متراژ تقریبی ۳۶ مترمربع و در قسمت میانی به متراژ  تقریبی ۷۰ مترمربع خواهد بود.

متقاضیان مشارکت در بخش فودتک – با توجه به محدودیت سالنهای تحت پوشش – می توانند نسبت به اخذ غرفه در فضای باز اقدام نمایند.

ضمن اینکه واگذاری غرفه به متقاضیان مشارکت با گروههای کالائی و خدمات جانبی از قبیل :

سستم های نرم افزاری (پخش، مالی، اداری و …)

تجهیزات، ادوات و خدمات آزمایشگاهی

خدمات بازرسی،  صدور گواهینامه، خدمات بیمه و …

تصفیه آب

کمپرسورها، تجهیزات و ادوات جانبی

امکان پذیر نخواهد بود.

در پایان شایان ذکر است که ارسال کد کاربری و گذر واژه به انضمام برنامه زمانبندی جانمائی اینترنتی به تفکیک گروه کالائی از تاریخ ۱۰ لغایت ۱۴ فروردین ماه ۱۳۹۵ به ایمیل اعلام شده توسط متقاضیان و فقط برای متقاضیانی که که در زمان مقرر اقدام نموده و مجاز به مشارکت در بخش داخلی نمایشگاه تشخیص داده شده اند صورت خواهد گرفت

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی