ارزش اقتصادی ۵۵ میلیاردی تولید گوشت سفید در قائم شهر

مرغ

فرزین فرهادی اظهار کرد: تاکنون ۲۸۲ نفر در شهرستان قائم شهر برای بیمه در زمینه زراعی و باغی به سازمان تامین اجتماعی معرفی شدند

وی ادامه داد: امسال با توجه به تقاضاهایی که در بخش بیمه کارگران در باغات وجود داشته است، مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان قائم شهر اقدام به معرفی ۳۶۰ نفر به شعب سازمان تامین اجتماعی کرده و برای این افراد ایجاد اشتغال کرده است.مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قائم شهر به باغداران توصیه کرد برای افرادی که تمایل به بیمه کارگری در باغات دارند در صورت داشتن دفترچه های باغی و پروانه فعالیت صنفی از نظام صنفی کارهای بخش کشاورزی و شرکت های خدمات مشاوره ای واقع در مراکز چهارگانه جهاد کشاورزی دهستان ها مراجعه کنند تا این امر سبب پایدار ماندن اشتغالزایی مولد شود. فرهادی از جوجه ریزی ۶۶۲ هزار و ۵۰۰ قطعه ای در  یک ماهه اخیر در این شهرستان خبر داد و افزود: این میزان جوجه ریزی در ۲۸ واحد مرغداری صورت گرفته است. وی اضافه کرد: یک هزار و ۱۳۳ تن گوشت سفید به ارزش ۵۵ میلیارد و ۵۱۷ میلیون ریال در شهرستان قائم شهر تولید و به بازار مصرف عرضه شد. مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قائم شهر با بیان اینکه کارشناسان بخش دام و طیور این مدیریت اقدام به اطلاع رسانی به تولیدکنندگان درباره چگونگی میزان جوجه ریزی و مسایل علمی پرورش در واحدهای تولیدی کردند گفت: این امر سبب کاهش هزینه در تولید، افزایش بازده اقتصادی،  پایدار ماندن تولید، اشتغالزایی مولد و تامین امنیت غذایی جامعه می شود. فرهادی با اعلام اینکه سهمیه جوجه ریزی این شهرستان نسبت به استان ۸٫۳۸ درصد برای تنظیم بازار در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: با نظارت بر ثبت در سامانه جوجه ریزی و آموزش های لازم به مرغداران می توان بستر صادارت را مهیا کرد.

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی