۸۰ درصد اقتصاد کشور دولتی است

جهانگیری

جهانگیری با اشاره به اینکه ۸۰ درصد اقتصاد کشور دولتی است، گفت: با توجه به این موضوع کار دولتی‌ها در قرارداد با سایر کشور راحت‌تر از بخش خصوصی است.

مهدی جهانگیری نائب رئیس اتاق بازرگانی تهران ، با اشاره به سفر اخیر تیم اقتصادی به همراه رئیس‌جمهور به ایتالیا و فرانسه گفت: همراهی بخش خصوصی با رئیس‌جمهور در سفر به کشورهای اروپایی بسیار ارزشمند بود و بخش خصوصی از این فرصت استفاده بهینه کرده و در اصل یک تمرین برای آنها بود.

وی افزود: برخی می‌گویند در این سفر بخش خصوصی منتفع نشده درست نیست چرا که انعقاد قرارداد بخش خصوصی با سایر کشورها مستلزم هماهنگی و مذاکرات قبلی است.

جهانگیری تصریح کرد: به طور کلی بیش از ۸۰ درصد اقتصاد ما دولتی است و با توجه به این موضوع در قرارداد با سایر کشورها کار دولتی‌ها راحت‌تر است.

عضو هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی تأکید کرد: بخش خصوصی باید پس از رفع تحریم‌ها جسارت خود را بیشتر کنند تا بتوانند شرکای خوبی را برای خود انتخاب کرده و شرایط جذب سرمایه را تسهیل کنند و از این فرصت به بهترین وجه استفاده کنند.

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی