کارگروه مبارزه با انحصارات کشاورزی فعال تر شود

کشاورزی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه کارگروه مبارزه با انحصارات کشاورزی فعال ترشود ، گفت: نباید فرصت های واردات به افراد محدود واگذار شود و واردات اهرمی برای نابودی تولید کننده شود.

ابوذر ندیمی درباره  انحصاری شدن محصولات کشاورزی، تصریح کرد:  باید کارگروه مبارزه با انحصار محصولات کشاورزی فعال تر شود تا شاهد انحصاری شدن واردات در برخی از  محصولات کشاورزی نباشیم اما برخی اعتقاد  دارد این افراد چون منابع غنی دارند  تقویت شدند  و این در حالی است که انحصار منابع این افراد  را غنی کرده است.

نماینده مردم سیاهکل و لاهیجان  در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه واردات و انحصار آن در اختیار اشخاص موضوعی است که باید به جدیت  بررسی شود،  تصریح کرد:  باید در زمینه واردات تجاری در زمینه تبانی با فروشنده ونرخ گذاری قیمت کنترل مناسبی انجام شود.

وی ادامه داد:  باید کنترل در تنظیم نرخ واردات به نحو مطلوب در نظر گرفته شود تا  ما شاهد نابودی  تولید کننده و استثمار مصرف کنند ه نباشیم  بنابراین  با کنترل  نباید  اجازه دهیم وارد کننده  گمان کند در تعیین  نرخ  آزاد است .

ندیمی افزود:  چرا باید  فرصتهای واردات به افراد محدود واگذارشود  بنابراین  باید از اتحادیه محصولات کشاورزی استفاده بهینه کرد و کارگروه مبارزه  با انحصارات  در کشور به نحو مطلوبی فعال شود تا شاهد قرار گرفتن واردات در  دستان افرادی خاصی نباشیم.

نماینده  مردم سیاهکل  در مجلس ، تصریح کرد:   ماباید تلاش کنیم انحصاری بودن را  در عرصه های  مختلف  بشکنیم تا در اصطلاح در اختیار افرادی خاص قرا نگیرد، ادامه داد:  واردات نباید به قیمت به استثمار مصرف کننده و نابودی تولید کننده تمام شود .

عضو کمیسیون  اقتصادی مجلس با بیان اینکه  باید در زمینه واردات محصولات کشاورزی از جمله برنج که در داخل کشور تولید می شوند هوشیارانه عمل کرد، گفت:    واردات بی رویه  تولید کننده  را بی انگیزه می کند  و این در حالی است که ما باید آگاه  باشیم که برای ایجاد یک شغل باید مبالغی هنگفتی را هزینه کرد و زمانی که مردم  زمین کشاورزی دارند نباید با دست خودمان  فرصت ها اشتغال را از بین ببریم.

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی