پانزدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات با شکوهتر از چهارده نمایشگاه قبل

پانزدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی صنایع بیسکویت، شیرینی و شکلات، پانزدهمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات، با شکوهتر از ۱۴ نمایشگاه قبل از تاریخ ۲۳ الی ۲۶ شهریور ۹۵ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

جمشید مغازه ای دبیر انجمن به خبرنگار نشریه شهد گفت: با توجه به  درخواست های وصول شده از مشارکت کنندگان داخلی و خارجی پیش بینی می شود، پانزدهمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات شهریور ماه ۹۵ قوی تر و با شکوهتر از ۱۴ دوره قبل در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی  تهران برگزار شود.

دبیر انجمن در ادامه افزود: درخواست های بسیاری برای مشارکت داریم اما اطلاعیه های پیش ثبت نام و ثبت نام بزودی از طریق انجمن صنفی صنایع بیسکویت، شیزینی و شکلات اعلام خواهد شد.

ایشان در راستای سهولت ثبت نام پانزدهمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شلات نیز افزود: ثبت نام پانزدهیمن نمایشگاه شیرینی و شکلات در این دوره بصورت اینترنتی و با تمهیدات ویژه در جهت سهولت منشارکت کنندگان انجام خواهد شد که مراتب اطلاع رسانی و شیوه ثبت نام نیز متعاقبا اعلام می شود.

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی