همایش ساماندهی و شناسنامه دار نمودن کارخانه های شالیکوبی

همایش

معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بابل، همایش ساماندهی و شناسنامه دار نمودن کارخانه های شالیکوبی و کارگاههای بوجاری و بسته بندی برنج را برگزار شد.

دکتر محسن رضازاده معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بابل همایش ساماندهی و شناسنامه دار نمودن کارخانه های شالیکوبی و کارگاههای بوجاری و بسته بندی برنج که با حضور حدود ۲۰۰ نفر از مدعوین شهری و استانی که در سالن اجتماعات معاونت غذا و دارو برگزار گردید گفت:  این همایش با هدف اطلاع رسانی و شناساندن مزایای دریافت شناسه نظارت کارگاهی جهت واحدهای تولیدی و بسته بندی برنج استان شامل اعضاء صنف شالیکوبی داران و برنج فروشان شهرستانهای بابل –  آمل –  قائم شهر –  بابل-  محمود آباد و فریدونکنار برگزار گردید.

لازم به ذکر است که در ادامه این همایش، مدیران  نظارت بر مواد غذایی دانشگاههای علوم پزشکی بابل، مازندران و همچنین معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت و معدن استان مازندران درخصوص اهمیت و مزایای شناسه دار کردن بسته بندی برنج سخنانی ایراد نمودند .

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی