نمایشگاه meatex ایران در سال ۹۵ برگزار می شود

نمایشگاه meatex

هرمز مهبد در اولین نشست معرفی نمایشگاه گفت: نمایشگاه meatex در مهر ماه ۹۵ با حضور گسنرده کشورهای اروپایی بخصوص آلمان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.

یه گزارش پایگاه خبری صنایع غذایی ایران، هرمز مهبد مدیر اجرای نمایشگاه MEATEX با بیان اینکه در ایران تعداد گیاهخواران محدود و همچنین از قدیمی‌ترین کشورهای منطقه در زمینه تولید محصولات پروتئینی است، گفت: بیشترین تعداد تشکل‌های صنفی و کارخانجات تولیدی نسبت به سایر کشورهای همسایه در ایران وجود دارد و همچنین بیشترین میزان صادرات محصولات پروتئینی نیز نسبت به سایر کشورهای خاورمیانه متعلق به ایران است.

وی همچنین به کیفیت مطلوب محصولات تولید‌شده اشاره کرد و گفت: ارتباط تجاری با اکثر کشورهای مسلمان از دلایل دیگر برگزاری این نمایشگاه در ایران است.
مدیرعامل هلدینگ تجارت فراسو  با تاکید بر اینکه نمایشگاه MEAT EX تنها نمایشگاه تخصصی حلال در جهان است، تصریح کرد: این نمایشگاه دربرگیرنده هر دو بخش صنعت و محصولات پروتئینی بوده است. البته ما نمی‌توانیم تمام بازارها را که مسلمان‌نشین هستند تحت پوشش قرار دهیم. اما کشورهای حاشیه خلیج فارس و CIS در برنامه ما قرار دارند.

در این نمایشگاه برنامه‌های B2B، سمینار، کارگاه‌های آموزشی و برنامه‌های اختصاصی ارتباط تولیدکنندگان با مصرف‌کنندگان را خواهیم داشت و در این پرتال اختصاصی برای همتایابی تجاری بوجود خواهد آمد.

مهبد تاکید کرد: ما نمی‌توانیم تمام بازارها را که مسلمان‌نشین هستند تحت پوشش قرار دهیم. اما کشورهای حاشیه خلیج فارس و CIS در برنامه ما قرار دارند.

وی خاطرنشان کرد: کلیه تولیدکنندگان، سازندگان انواع ماشین‌آلات مرتبط با صنعت، سازندگان انواع یخچال، ماشین‌های حمل و سیستم حمل‌ونقل و انبارداری، سازندگان تجهیزات فروشگاه‌های پروتئینی و ارائه‌دهندگان صنعتی و فروشگاهی در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی