مخفی شدن سردخانه های میوه های قاچاق در اطراف تهران

حسین مهاجران

رئیس اتحادیه میوه و سبزی گفت: میوه های قاچاق با تریلی به حاشیه تهران آمده و به سردخانه های واقع در باغ های اطراف می روند.

حسین مهاجران رئیس اتحادیه میوه وسبزی ، درخصوص عرضه میوه های قاچاق به میزان مرکزی میوه و تره بار اظهار داشت: در میدان مرکزی میوه وتره بار ممنوعیت عرضه میوه های قاچاق وجود داشته اما باید گفت که مغازه داران تنها چند نمونه از آنها را در ویترین مغازه های خود قرار می دهند که درصورت کشف توسط بازرسین این قانون وجود دارد که تنها میوه های قاچاق زیر یک میلیون تومان ضبط و برای آنها پرونده تشکیل نمی شود.

وی افزود: میوه های قاچاق با تریلی به حاشیه تهران آمده و به سردخانه های واقع در باغ های اطراف می رود و پس از اینکه دلالان درمیادین خریداران خود را پیدا کردند از آنجا با وانت هایی که روی آن میوه های مجاز گذاشته شده و زیر آن میوه های قاچاق به میادین مرکزی تره بار می آید که درنهایت میوه های قاچاق درمغازه سطح شهر رویت میشود که در این خصوص لازم است دستگاه مربوطه با نظارت بیشتر جلوی این امر را بگیرند.

مهاجران در خصوص ورود سیب آمریکایی به بازار گفت: میوه های آمریکایی همچون سیب به کشور نمی آید و برخی افراد تنها با سوء استفاده می خواهند که با قیمت بالاتری به افراد عرضه کنند.

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی