تولید بیش از ۴ میلیون تن مرکبات در سال جاری

مرکبات

معاون باغبانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: امسال ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تن مرکبات اعم از نارنگی، لیمو و پرتقال در کشور تولید شد.

محمدعلی طهماسبی روز گذشته در مراسم افتتاح همزمان پنج پروژه خدماتی و زیربنایی بخش کشاورزی شهرستان قائم‌شهر با اشاره به اینکه از روابطی که بین کشور ایران و روسیه ایجاد شد می توان استفاده کرد تا درباره صادرات محصولات کشاورزی جهش داشته باشیم، اظهار کرد: امسال ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تن مرکبات اعم از نارنگی، لیمو و پرتقال در کشور تولید شد و با توجه به تولید مرکبات، کمبودی از لحاظ صادرات در سطح کشور نداریم.

 

وی افزود: یکی از سیاست های اقتصاد مقاومتی ایجاد محصولات در سطح تجاری است و با توجه به امکانات ایجاد شده واردات در حال منفی شدن و صادرات به مثبت گرایی در حال حرکت است.

 

معاون باغبانی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه توسعه صادرات محصولات کشاورزی از سیاست‌های اصلی جهاد کشاورزی است، یادآور شد: در خصوص محصولات صادراتی اقدامات مناسبی در حال انجام است.

 

طهماسبی با اشاره به اینکه شرکت‌های خصوصی و تعاونی‌ها می‌توانند در حوزه صادرات اقدامات مناسبی انجام دهند، عنوان کرد: این شرکت ها می توانند روابط تنگاتنگی در ارائه محصولات کشاورزی به کشورهای سوریه برای افزایش برندهای خارجی به دست آورند.
Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی