انتقاد شدید از نوبخت به خاطر تجاری سازی تراریخته‌ها در اتاق بازرگانی

محمد باقر نوبخت

رئیس انجمن ارگانیک ایران با انتقاد نسبت به عدم توجه دولت به سیاستهای اصل ۱۱۰ قانون اساسی، ابلاغی مقام معظم رهبری در برنامه ششم، نسبت به اظهارات یکی از مدیران سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور واکنش نشان داد.

جلسه ای با حضور اعضاء اتاق بازرگانی ایران و محمد باقر نوبخت، برگزار شد. در این جلسه سیدرضا نورانی، رئیس انجمن ارگانیک ایران، با انتقاد شدید نسبت به عدم توجه دولت به سیاستهای اصل ۱۱۰ قانون اساسی، ابلاغی مقام معظم رهبری در برنامه ششم، نسبت به اظهارات یکی از مدیران سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور واکنش نشان داد.

وی در ادامه نسبت به برنامه ریزی کلان کشور برای ترویج محصولات عقیم و پرریسک تراریخته، مندرج در صفحه ۳۶۰ لایحه برنامه ششم توسعه کشور، مبنی بر «تولید انبوه و تجاری سازی محصولات تراریخته با اولویت پنبه و برنج» انتقاد کرد، و آن را مغایر با سیاستهای ابلاغی مقام معظم رهبری عنوان نمود.

بر اساس این گزارش، این انتقادات نورانی با تأیید، و تشویق اعضاء اتاق بازرگانی ایران همراه بود، که اعتراض فعالان اقتصادی اتاق بازرگانی را نسبت به این موضوع به نمایش گذاشت.

نوبخت به حضار قول داد، که در اولین فرصت نشستی با اعضاء انجمن ارگانیک ایران برگزار کند، و درخصوص انتقادات علمی، فنی و اقتصادی آنها به رهاسازی و کشت محصولات تراریخته پاسخگو باشد.

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی