ارتباط با مدیران صنایع دارویی و غذایی تسهیل می شود

صنایع دارویی

مدیر روابط عمومی سازمان غذا و دارو، بر تسهیل بیش از پیش ارتباط مدیران صنایع دارویی، مکمل، غذایی، آرایشی و بهداشتی، تجهیزات و ملزومات پزشکی با مسئولان سازمان غذا و دارو، تاکید کرد.

مهندس محمد هاشمی خطاب به مدیران صنایع و تشکل های دارویی، مکمل، غذایی، آرایشی و بهداشتی، تجهیزات و ملزومات پزشکی سراسر کشور، گفت: با عنایت به تاکیدات ریاست سازمان غذا و دارو و نیز ماموریت های ذاتی روابط عمومی که در راس آن ایجاد پل ارتباطی سریع و مستقیم میان سازمان و افراد ذی ربط خصوصا مدیران حوزه سازمان غذا و دارو است، بر آن شدیم تا با استفاده بهینه از امکانات حاصل از فضای مجازی، خدمات ارتباطی نوینی را از طریق گروه های معتبر به دست اندرکاران این حوزه ارائه نموده و از این رهگذر سهم کوچکی در تسهیل امور مدیریتی و کاری مدیران حوزه دارو ایفا نماییم.

وی افزود: از این پس تمامی مدیران و مسئولان صنایع و نیز تشکل های حوزه دارویی، مکمل، غذایی، آرایشی و بهداشتی، تجهیزات و ملزومات پزشکی که در گروه تخصصی تلگرامی عضویت دارند، می توانند با مراجعه به صفحه شخصی بنده با ذکر نام و نام خانوادگی، جایگاه سازمانی و شماره تلفن همراه، خود را به صورت مستقیم با بنده در میان گذارده تا حسب موضوعیت؛ بلافاصله در دستور کار رسیدگی و پیگیری قرار گرفته و متعاقبا اعلام نتیجه گردد.

هاشمی ضمن عذرخواهی به دلیل محدودیت زمانی، تاکید نمود: ارائه این خدمات صرفا مختص مدیران ارشد شرکت ها و تشکل های این حوزه است.

Digg twitter Facebook cloob Delicious Stumble Upon Google plus Facenama Linkedin Balatarin

مطالب پیشنهادی / مشابه :

درباره نویسنده

835 مطلب نوشته است .

حامد غفاری هستم 28 ساله عاشق آی تی و اینترنت لیسانس نرم افزار و یک سالی هست وارد صنایع غذایی شدم و وارد تولید مواد غذایی شدم. میخوام بیشتر تو این بازار باشم و اخبار این صنعت رو نشر بدم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مجله صنایع غذایی ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی